Aile Nesil ve Toplum İslam ile Korunur / STK Ziyaretleri

Aile Nesil Toplum İslam İle Korunur

Aile Nesil ve Toplum İslam ile Korunur / STK Ziyaretleri

“AİLE, NESİL VE TOPLUM İSLÂM İLE KORUNUR” KAMPANYASI ZİYARETLERİ SÜRÜYOR!

Hizb-ut Tahrir Türkiye tarafından başlatılan “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası çerçevesinde İslâmi camia ve STK’lara ziyaretlerimiz sürüyor.

 

•İSTANBUL

Bu minvalde Köklü Değişim heyeti MAZLUMDER Genel Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Köklü Değişim Genel Koordinatörü Mahmut KAR, Köklü Değişim İstanbul Temsilcisi Ramazan GÜMÜŞ, Köklü Değişim yazarları Musa BAYOĞLU ve Osman YILDIZ’dan oluşan heyetimizi MAZLUMDER Genel Başkanı Ramazan BEYHAN, İstanbul Şube Başkanı Ali ÖNER ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin SEVİM karşıladı.

 

 

•ADANA

Mahmut ERASLAN başkanlığında birçok STK'nın katılımıyla gerçekleşen ve aylık olarak düzenlenen ASİM toplantısında “Aile, nesil ve toplum üzerinde oynanan oyunlar”, “Elazığ Depremi”, “Van’da yaşanan çığ felaketi” ve “İdlip sorunu ve menfur saldırılar” ile bu sorunlara yönelik çözüm önerileri konuşuldu.

Toplantıya katılan STK temsilcileri gündeme ilişkin söz aldılar. Köklü Değişim Medya Adana İl Temsilcisi Metin İNALPULAT “Aile, Nesil, Toplum İslâm ile Korunur” başlıklı araştırma raporu hakkında bilgilendirme yaptı ve katılımcılara hazırlanan raporunu sundu.

Toplantı yapılan dua ile sona erdi.

•ANKARA

Köklü Değişim Ankara Temsilcisi Kadir KAŞIKCI ve Köklü Değişim yazarı Yılmaz ÇELİK, Uluslararası İnsan Hakları Derneği Başkanı Remzi ÇAYIR ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Ziyarette, “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası kapsamında CEDAW ve İstanbul Sözleşmesi, Kadının Beyanını esas alan 6284 no.lu yasa ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin ifsat ediciliği konularına değinildi.

Demokrasinin yok etmeye çalıştığı aile, nesil ve toplum ancak İslâm ile korunur vurgusu yapıldı.


#AileyiNesliToplumuKoru

 

 

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.