Ekonomik Krize İslami Çözüm Söyleşileri İnegöl

Ekonomik Krize İslami Çözüm

Ekonomik Krize İslami Çözüm Söyleşileri İnegöl

“Ekonomik Krize İslami Çözüm” başlıklı söyleşimiz Bursa’nın İnegöl ilçesinde STK ve Siyasi Parti temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Köklü Değişim yazarı Serdar Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan söyleşi Köklü Değişim Yazarı Musa Bayoğlu'nun "Ekonomik Krizlere 10 Maddede İslami Çözümler" başlıklı sunumuyla devam etti.

Söyleşide Türkiye'nin karşı karşıya olduğu ve giderek daha da derinleşen ekonomik krize yönelik İslami çözüm önerilerimiz 10 madde halinde sunuldu. 10 madde kapsamında “Enflasyon ve Hayat Pahalılığı, Sanayi Sektörü, Sanayi Politikası ve Yapılması Gerekenler, Tarım ve Hayvancılığın Yeniden Canlandırılması, İstihdam Sağlanması ve İşsizliğin Düşürülmesi, Gelir Dağılımındaki Adaletsizlik, Vergisiz Bir Ekonomi, Can Yakan Faturalar, Ticaretin Canlandırılması, Kamu Malının Korunması ve Tasarruf Tedbirleri, Uluslararası Kurumlar ve Anlaşmaların İptali” başlıkları detaylı şekilde katılımcılarla paylaşıldı. 

Sunumun ardından katılımcıların soru, görüş ve yorumlarıyla katkılarda bulunduğu söyleşi bölümüne geçildi.

Sorulan sorular Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Mahmut KAR, Köklü Değişim yazarları Musa BAYOĞLU, Serdar YILMAZ ve Muhammed Emin YILDIRIM tarafından cevaplandı.

#EkonomikKrizeİslamiÇözüm

EKONOMİK KRİZE 10 MADDEDE İSLAMİ ÇÖZÜMLER RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.