BASIN TOPLANTISINA DAVET

DUYURULAR

BASIN TOPLANTISINA DAVET

"Toplumsal Çöküş Sorunlar ve Çözüm" başlıklı raporun tanıtımı ve bu kapsamda başlatacağımız kampanyanın içeriği hakkında düzenleyeceğimiz toplantıya tüm basın mensuplarını bekliyoruz.

Siyasi bir parti olmamızın gereği olarak toplumsal sorunlara karşı duyarlılığımız ve sorumluluğumuz bulunmaktadır. Çocuklarımızı ve gençliği ifsat eden, saptırıcı fikir ve düşünceler ile onları tehdit eden, aile kurumunun yıkılması için uğraşan, toplumun adeta suç bataklığına dönüşmesine sebep olan laik kapitalist sistem karşısında Müslümanlarda ve tüm toplumda bir farkındalık oluşturmak bizim görevimizdir. 

Bu sebeple hazırladığımız "Toplumsal Çöküş Sorunlar ve Çözüm" başlıklı raporun tanıtımı ve bu kapsamda başlatacağımız kampanyanın içeriği hakkında düzenleyeceğimiz toplantıya tüm basın mensuplarını bekliyoruz.

#TehlikeninFarkındamısınız

Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu

1 Yorum Yapılmış
  1. Avatar icon png

    Abdulbaki Yılmaz

    21 Aralık 2022

    Evet ortada çok ciddi bir sorun var. Bu sorunun müsebbibi olan beşeri,tağuti,zulüm ve ifsat nizamı olan kapitalist nizam ve onun hayat pratiği olan demokrasi ve onunda dini olan laik cumhuriyet rejimidir. Bu insan fıtratına aykırı olan bütün pisliklerin,olumsuzlukların kaynağı ve adeta necaset üreten bütün beşeri sistemleri tarihin Ortadan kaldıracak,tarihin derin çöplüğüne atacak olan,insan fırtatına uyumlu olan islam nizamına acilen ihtiyaç vardır. Allah hizb-ut' tahir den ve köklü değişimden Razı olsun. Toplumun kanayan yarasına merhem oluyor. Allah subhanehu ve teâlâ bu çalışmaları hayırlara vesile eylesin inşallah.

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.